درباره ما

banner-image
مشاور ما

به موسسه خدمات مالی و حسابداری بهین تراز آرین ( بتا ) خوش آمدید

آشنایی با شرکت:

موسسه بهین تراز آرین بتا از سال 1395 فعالیت اولیه ی خود را به کمک نیروهای حسابدار جوان به منظور کسب تجربه بیشتر به صورت پروژهای آغاز کرد و از ابتدای سال 1397 به صورت یکپارچه با هدف ارائه خدمات مالی و حسابداری با تمرکز ویژه بر رعایت قوانین سازمان امور مالیاتی کشور و پیاده سازی عدالت مالیاتی آغاز نموده است. این موسسه از بدو شکل گیری با بهره گیری از استاندارها و قوانین مالیاتی و نرم افزارهای حسابداری و همچنین با پشتوانه تیم حسابداری متخصص و مشاورین مجرب که این موسسه را همراهی و پشتیبانی میکنند توانسته است در زمینهی فعالیت مالیاتی و حسابداری تا کنون عملکرد موفقی را ارائه دهد.
موسسه بهین تراز آرین برآن است تا با استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه و بهره گیری از مشاورین دانا و توامند افق روشنی را در زمینه امور مالیاتی و حسابداری به ارمغان آورد.
در این نوشتار به طور اجمالی با زمینه فعالیتها، خدمات و سوابق موسسه بهین تراز آرین آشنا میشوید

مهدی لطفی پور
مهدی لطفی پور
مدیر عامل

ما تجربه می کنیم

تنظیم اظهارنامه اشخاص حقیقی 90%
انجام امور حسابداری داخلی شرکت ها 90%
تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده 80%
مسائل مربوط به بیمه از جمله دریافت کدکارگاه، ارسال لیست بیمه 85%
پروژه موفق

0+

پروژه موفق

کارشناس

0+

کارشناس

اعضای تیم

0+

اعضای تیم

شاخه ها

0+

شاخه ها

اخذ گواهی ارزش افزوده

یکی از مسائل مهم در اجرای نظام مالیات بر ارزش افزوده گرفتن مجوز فعالیت در این نهاد مالیاتی است، یکی از این مجوزها گواهینامه ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد. شاید عده زیادی از فروشندگان کالا و یا ارائه کنندگان خدمات هنوز با این گواهینامه آشنایی نداشته ولی در صورتحساب‌های خود مالیات را محاسبه کرده و از خریداران دریافت می‌کنند.

تحریر دفاتر قانونی

دفاتر قانونی به دفاتر کل ، روزنامه و مشاغل گفته می شود که جهت ثبت رویداد ها و روال های مالی می بایست هر شرکت ،موسسه و یا سازمانی که ملزم به پرداخت مالیات در حیطه ی کاری خود می باشد باید از آنها استفاده نماید . در دفاتر قانونی تمام روال ها و موارد مالی شرکت ثبت می گردد تا پس از تکمیل آن به اداره ی مالیاتی تحویل داده شود

تنظیم اظهارنامه مالیاتی

امور مالی و مالیاتی یکی از اجزای مهم و حساس در شرکت ها و بنگاههای اقتصادی بوده و نیازمند توجه و دقت نظر فراوان است . انجام امور مربوط به پرداخت مالیات ها و تنظیم اسناد مربوط به انها و اجرای کلیه مصوبات قانونی در این خصوص باید به افراد خبره و متبحر سپرده شود .

مشتریان

ملاقات با تیم ما

آدرس: نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمن یار، کوچه زرین، پلاک 71 ، واحد 2 | تلفن: 021-36653299 | ایمیل: behintaraz.BTA@gmail.com